Nüüd saate saata Factori kaudu oma klientidele ka e-arveid.

Clients

Nordic FPC Group

Oleme Factori kliendid juba ettevõtte alustamisest saadik. Meil on olnud kiire kasv Rootsi ja Norra turul ning oleme saanud kasvada ja uusi lepinguid sõlmida suuresti tänu heale koostööle Factoriga. Ka Factori on kasvanud jõudsasti ja sageli võib juhtuda, et sellise tempo juures kaotab ettevõte oma põhiväärtused. Nende puhul on need jäänud endiseks – pingutatakse kiire ja professionaalse kliendisuhtluse nimel ning hoitakse head koostööd. Oleme väga rahul!

Tööjõurent Rootsi ja Norra turul. Klient aastast 2010

Mandates OÜ

Factori puhul meeldib meile nende läbipaistvus ja lihtsus. Kui paljud ettevõtted räägivad, et nende teenused on lihtsad, siis Factori puhul see ongi nii. Lisaks on nad ka ausad ja avameelsed ning räägivad asjadest nii nagu need on, muutes sellega oma teenuse usaldusväärseks. Oleme saanud tõsta oma faktooringu limiiti neli korda – 45 000 eurolt nüüdseks 400 000 euroni. Loodame, et kasvame ja tulevikus õnnestub tõsta seda veelgi.

Keevitajad ja metallkonstruktsioonid Eesti ja Soome turul. Klient aastast 2015

Virkkus OÜ

Lihtfaktooringu kui teenuse kasutamine alates 2014. aastast on meie ettevõtte jaoks olnud kasulik ja läbimõeldud finantsiline otsus, mis on aidanud meil oma tegevust laiendada ja kasvatada. Koostöö Factoriga on alati olnud meeldiv, sest tunneme, et oleme neile tähtsad. Nad suhtuvad meisse personaalselt, mitte ei võta meid kui üht paljudest. See, kuidas nad pingutavad iga arve käsitlemisel ja kui kiirelt nende teenus töötab, on imetlusväärne.

Transporditeenus Eesti ja Norra turul. Klient aastast 2014

Begores OÜ

Alustasime koostööd Factor Finance OÜ-ga ajal, mil otsisin võimalust ettevõtte likviidsuse suurendamiseks kasvu perioodil. Traditsioonilised pankade pakutavad faktooringuteenused olid arusaamatutel põhjustel nii keerulised ja bürokraatlikud, et ma ei kaalunud kunagi tõsiselt nende teenuste kasutamist. Esmasel kohtumisel tundus Factor Finance OÜ pakutav lihtfaktooring nende kõrval liiga ilus ja lihtne, et olla tõsi. Kuid tõsi ta on, sest meie koostöö on tänaseks tõrgeteta kestnud juba üle 4 aasta. Selle aja jooksul on teenus meie kui kliendi jaoks muutnud veelgi kiiremaks ja mugavamaks, kuna loodud online-iseteeninduses saame ise faktooritavaid arveid koheselt sisestada ning kinnitada. Samuti puuduvad peidetud lisatasud või kulud, kogu kokkulepitud summa laekub üldjuhul meie kontole juba sama päeva jooksul. Tegemist on paindliku ja personaalse teenusega, kiidan ise ja julgustan ka teisi seda proovima.

Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük. Klient aastast 2013