Nüüd saate saata Factori kaudu oma klientidele ka e-arveid.

Clients

Nordic FPC Group

Oleme Factori kliendid juba ettevõtte alustamisest saadik. Meil on olnud kiire kasv Rootsi ja Norra turul ning oleme saanud kasvada ja uusi lepinguid sõlmida suuresti tänu heale koostööle Factoriga. Ka Factori on kasvanud jõudsasti ja sageli võib juhtuda, et sellise tempo juures kaotab ettevõte oma põhiväärtused. Nende puhul on need jäänud endiseks – pingutatakse kiire ja professionaalse kliendisuhtluse nimel ning hoitakse head koostööd. Oleme väga rahul!

Tööjõurent Rootsi ja Norra turul. Klient aastast 2010

Mandates OÜ

Factori puhul meeldib meile nende läbipaistvus ja lihtsus. Kui paljud ettevõtted räägivad, et nende teenused on lihtsad, siis Factori puhul see ongi nii. Lisaks on nad ka ausad ja avameelsed ning räägivad asjadest nii nagu need on, muutes sellega oma teenuse usaldusväärseks. Oleme saanud tõsta oma faktooringu limiiti neli korda – 45 000 eurolt nüüdseks 400 000 euroni. Loodame, et kasvame ja tulevikus õnnestub tõsta seda veelgi.

Keevitajad ja metallkonstruktsioonid Eesti ja Soome turul. Klient aastast 2015

Virkkus OÜ

Lihtfaktooringu kui teenuse kasutamine alates 2014. aastast on meie ettevõtte jaoks olnud kasulik ja läbimõeldud finantsiline otsus, mis on aidanud meil oma tegevust laiendada ja kasvatada. Koostöö Factoriga on alati olnud meeldiv, sest tunneme, et oleme neile tähtsad. Nad suhtuvad meisse personaalselt, mitte ei võta meid kui üht paljudest. See, kuidas nad pingutavad iga arve käsitlemisel ja kui kiirelt nende teenus töötab, on imetlusväärne.

Transporditeenus Eesti ja Norra turul. Klient aastast 2014

Begores OÜ

Alustasime koostööd Factor Finance OÜ-ga ajal, mil otsisin võimalust ettevõtte likviidsuse suurendamiseks kasvu perioodil. Traditsioonilised pankade pakutavad faktooringuteenused olid arusaamatutel põhjustel nii keerulised ja bürokraatlikud, et ma ei kaalunud kunagi tõsiselt nende teenuste kasutamist. Esmasel kohtumisel tundus Factor Finance OÜ pakutav lihtfaktooring nende kõrval liiga ilus ja lihtne, et olla tõsi. Kuid tõsi ta on, sest meie koostöö on tänaseks tõrgeteta kestnud juba üle 4 aasta. Selle aja jooksul on teenus meie kui kliendi jaoks muutnud veelgi kiiremaks ja mugavamaks, kuna loodud online-iseteeninduses saame ise faktooritavaid arveid koheselt sisestada ning kinnitada. Samuti puuduvad peidetud lisatasud või kulud, kogu kokkulepitud summa laekub üldjuhul meie kontole juba sama päeva jooksul. Tegemist on paindliku ja personaalse teenusega, kiidan ise ja julgustan ka teisi seda proovima.

Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük. Klient aastast 2013

NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS
Veebileht factor.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.  

Mis on küpsis?
Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest.  

Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks.

Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:

- Google Analytics küpsised koguvad statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Samuti jälgivad Google Analyticsi küpsised kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning koguvad andmeid külastajate seadmete kohta. Google Analyticsi küpsised on olulised veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Samuti võib olla nendest küpsistest abi asjakohasemate reklaamide näitamisel Google teistes teenustes. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni.  

- Facebooki küpisised võimaldavad kasutada Facebooki platvormidel asjakohaseks reklaamimiseks kasutajatele kes on meie veebilehte külastanud ja mõõta reklaamide tulemuslikkust.  

Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel.  

Mis andmeid küpsistega kogutakse?
Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuuluvad eesnimi, perekonnanimi, emaili aadress, telefoni number ja vajaliku lahenduse kirjeldus. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut ja muid eelnevalt loetletud andmeid.

Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul.

Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks).  

Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada.  

Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.  

Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist:
Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
 

Kontaktinfo ja lisateabe saamine
Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Eero Pilv, asukohaga Harjumaa, Tallinn, Pärnu mnt 10, 10148. Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 5022335 või e-posti aadressil info@factor.ee

Kolmandate osapoolte kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.

Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud veebilehel.  

13.02.2020