Nüüd saate saata Factori kaudu oma klientidele ka e-arveid.

About Us

About us introduction

Kontakt

Iga juht teab, et sageli on just müügiarved ettevõtte suurimaks varaliseks väärtuseks. Paraku tulevad need reaalsesse käibesse pika viivitusega, mõjutades negatiivselt firma likviidsust, tarnekindlust ja konkurentsivõimet tervikuna. Factor on asutatud selleks, et aidata alustavatel ning väike ja keskmise suurusega ettevõtetelparemini hakkama saada. Lihtfaktooringu ehk müügiarvete rahastamise teenust kasutades maandab ettevõte riske, mis tekivad maksetähtaegade ootamise ja makseviivitustega. Oleme paljudele ettevõtetele kujunenud parimaks lahenduseks, kuidas optimaalselt oma arvete rahastamist korraldada ja firma üldist seisu parandada ilma täiendavat laenu võtmata, varasid pantimata või omakapitali suurendamata.

Meil on 4 põhiväärtust:

1. Kiirus – nii suhtlemises kui ka teenuse pakkumises

2. Lihtsus – hoiame läbipaistvat ja selget joont igas teenuse etapis

3. Personaalsus – leiame klientidele just neile sobiva lahenduse

4. Usaldusväärsus – meid usaldatakse isegi rahvusvahelisel tasandil

Oleme küll finantsasutus, kuid inimlikud väärtused on meil hinnas. Hoolime oma klientidest ja soovime absoluutselt igaühega meeldivat koostööd ning ilusa tuleviku loomist.

Timeline

Factor Finance läbi aastate

Põgus ning konkreetne ülevaade Factori ajaloost ja tegemistest.

 • 2010

  Factor sai asutatud soovist teha Skandinaavias juba mitmeid aastaid populaarsust kogunud arvete rahastamise teenuse kättesaadavaks ka Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Factor on esimene Eestis asutatud arvete ostu faktooringu teenust pakkuv ettevõte. Samal aastal sõlmiti esimesed kliendilepingud ja faktooriti ka esimesed arved.
 • 2011

  Ettevõtte tegevus sai kiirelt hoogu juurde, sest teenusest tunti Eesti turul puudust. Tehingute kogusumma oli enam kui miljon eurot ning Factorile esitati üle 250 arve. Toimusid ka esimesed arvete faktoorimised Soomes ja Taanis.
 • 2012

  Factor sai asutatud soovist teha Skandinaavias juba mitmeid aastaid populaarsust kogunud arvete rahastamise teenuse kättesaadavaks ka Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Factor on esimene Eestis asutatud arvete ostu faktooringu teenust pakkuv ettevõte. Samal aastal sõlmiti esimesed kliendilepingud ja faktooriti ka esimesed arved.
 • 2013

  Meie tegevus aina kasvab ja laieneb ning faktoorisime esimesed arved ka Lätis ja Leedus. Esitatud arveid on juba üle 1500 ning tehingute kogusumma ületas 6,5 miljonit eurot.
 • 2014

  Meie põhifookus on ikkagi Eesti ettevõtetel ning tänu headele tulemustele ja meeldivatele koostöödele Factori tuntus aina kasvab. Astusime ka Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liikmeks.
 • 2015

  Factori finants- ja majandusnäitajad on väga head ning esmakordselt väljastati meile tiitel: Edukas Eesti Ettevõte. Arvete laekumine ja tehingute kogusumma kasvab pidevalt, olles vastavalt 4500 ja 19 miljonit eurot.
 • 2016

  Viisime läbi kliendi rahulolu uuringu, mille tulemused olid suurepärased: 99% klientidest olid meie teenuse kvaliteediga rahul; 98% klientidest olid rahul arve käsitlemise kiirusega; teenuse hinnaga oli rahul 91% küsitletutest ning 100% klientidest olid rahul meie teenuse lihtsusega. Kõik küsitlusele vastanud soovitaksid Factorit teenust oma sõpradele ja koostööpartneritele.
 • 2016

  Avasime oma klientide e-keskkonna aadressil lihtfaktooring.factor.ee, mida saab kasutada nii arvutis kui ka mobiiltelefonis. See teeb arve edastamise veelgi lihtsamaks, kiiremaks ja mugavamaks. Kogu protsess võtab aega maksimaalselt 1 minut.
 • 2017

  8 aastat järjekindlalt ja stabiilselt turul olles on toonud meile kuhjaga klientide kiitust ja nüüdsest ka ametliku AA krediidireitingu. Ilma suurepäraste koostööpartneriteta oleks see olnud muidugi võimatu. Seega! Suur aitäh ja sügav kummardus kõigile meie klientidele ning partneritele!
Factor
NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS
Veebileht factor.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.  

Mis on küpsis?
Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest.  

Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks.

Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:

- Google Analytics küpsised koguvad statistilisi andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad. Samuti jälgivad Google Analyticsi küpsised kasutajaid eri seadmete ja turunduskanalite lõikes ning koguvad andmeid külastajate seadmete kohta. Google Analyticsi küpsised on olulised veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks. Samuti võib olla nendest küpsistest abi asjakohasemate reklaamide näitamisel Google teistes teenustes. Need küpsised ei salvesta personaalset informatsiooni.  

- Facebooki küpisised võimaldavad kasutada Facebooki platvormidel asjakohaseks reklaamimiseks kasutajatele kes on meie veebilehte külastanud ja mõõta reklaamide tulemuslikkust.  

Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel.  

Mis andmeid küpsistega kogutakse?
Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuuluvad eesnimi, perekonnanimi, emaili aadress, telefoni number ja vajaliku lahenduse kirjeldus. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut ja muid eelnevalt loetletud andmeid.

Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul.

Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks).  

Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada.  

Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.  

Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist:
Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
 

Kontaktinfo ja lisateabe saamine
Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Eero Pilv, asukohaga Harjumaa, Tallinn, Pärnu mnt 10, 10148. Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 5022335 või e-posti aadressil info@factor.ee

Kolmandate osapoolte kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.

Me võime küpsiste kasutamise põhimõtteid muuta ilma ette teatamata. Lehekülje all olev kuupäev annab märku, millal on viimati põhimõtteid uuendatud. Kõik muudatused jõustuvad koheselt, kui küpsiste kasutamise põhimõtteid on uuendatud veebilehel.  

13.02.2020