Nüüd saate saata Factori kaudu oma klientidele ka e-arveid.

About Us

About us introduction

Kontakt

Iga juht teab, et sageli on just müügiarved ettevõtte suurimaks varaliseks väärtuseks. Paraku tulevad need reaalsesse käibesse pika viivitusega, mõjutades negatiivselt firma likviidsust, tarnekindlust ja konkurentsivõimet tervikuna. Factor on asutatud selleks, et aidata alustavatel ning väike ja keskmise suurusega ettevõtetelparemini hakkama saada. Lihtfaktooringu ehk müügiarvete rahastamise teenust kasutades maandab ettevõte riske, mis tekivad maksetähtaegade ootamise ja makseviivitustega. Oleme paljudele ettevõtetele kujunenud parimaks lahenduseks, kuidas optimaalselt oma arvete rahastamist korraldada ja firma üldist seisu parandada ilma täiendavat laenu võtmata, varasid pantimata või omakapitali suurendamata.

Meil on 4 põhiväärtust:

1. Kiirus – nii suhtlemises kui ka teenuse pakkumises

2. Lihtsus – hoiame läbipaistvat ja selget joont igas teenuse etapis

3. Personaalsus – leiame klientidele just neile sobiva lahenduse

4. Usaldusväärsus – meid usaldatakse isegi rahvusvahelisel tasandil

Oleme küll finantsasutus, kuid inimlikud väärtused on meil hinnas. Hoolime oma klientidest ja soovime absoluutselt igaühega meeldivat koostööd ning ilusa tuleviku loomist.

Timeline

Factor Finance läbi aastate

Põgus ning konkreetne ülevaade Factori ajaloost ja tegemistest.

 • 2010

  Factor sai asutatud soovist teha Skandinaavias juba mitmeid aastaid populaarsust kogunud arvete rahastamise teenuse kättesaadavaks ka Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Factor on esimene Eestis asutatud arvete ostu faktooringu teenust pakkuv ettevõte. Samal aastal sõlmiti esimesed kliendilepingud ja faktooriti ka esimesed arved.
 • 2011

  Ettevõtte tegevus sai kiirelt hoogu juurde, sest teenusest tunti Eesti turul puudust. Tehingute kogusumma oli enam kui miljon eurot ning Factorile esitati üle 250 arve. Toimusid ka esimesed arvete faktoorimised Soomes ja Taanis.
 • 2012

  Factor sai asutatud soovist teha Skandinaavias juba mitmeid aastaid populaarsust kogunud arvete rahastamise teenuse kättesaadavaks ka Eesti väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Factor on esimene Eestis asutatud arvete ostu faktooringu teenust pakkuv ettevõte. Samal aastal sõlmiti esimesed kliendilepingud ja faktooriti ka esimesed arved.
 • 2013

  Meie tegevus aina kasvab ja laieneb ning faktoorisime esimesed arved ka Lätis ja Leedus. Esitatud arveid on juba üle 1500 ning tehingute kogusumma ületas 6,5 miljonit eurot.
 • 2014

  Meie põhifookus on ikkagi Eesti ettevõtetel ning tänu headele tulemustele ja meeldivatele koostöödele Factori tuntus aina kasvab. Astusime ka Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liikmeks.
 • 2015

  Factori finants- ja majandusnäitajad on väga head ning esmakordselt väljastati meile tiitel: Edukas Eesti Ettevõte. Arvete laekumine ja tehingute kogusumma kasvab pidevalt, olles vastavalt 4500 ja 19 miljonit eurot.
 • 2016

  Viisime läbi kliendi rahulolu uuringu, mille tulemused olid suurepärased: 99% klientidest olid meie teenuse kvaliteediga rahul; 98% klientidest olid rahul arve käsitlemise kiirusega; teenuse hinnaga oli rahul 91% küsitletutest ning 100% klientidest olid rahul meie teenuse lihtsusega. Kõik küsitlusele vastanud soovitaksid Factorit teenust oma sõpradele ja koostööpartneritele.
 • 2016

  Avasime oma klientide e-keskkonna aadressil lihtfaktooring.factor.ee, mida saab kasutada nii arvutis kui ka mobiiltelefonis. See teeb arve edastamise veelgi lihtsamaks, kiiremaks ja mugavamaks. Kogu protsess võtab aega maksimaalselt 1 minut.
 • 2017

  8 aastat järjekindlalt ja stabiilselt turul olles on toonud meile kuhjaga klientide kiitust ja nüüdsest ka ametliku AA krediidireitingu. Ilma suurepäraste koostööpartneriteta oleks see olnud muidugi võimatu. Seega! Suur aitäh ja sügav kummardus kõigile meie klientidele ning partneritele!
Factor