Nüüd saate saata Factori kaudu oma klientidele ka e-arveid.

Why you should choose Factor?

Miks valida Factor?

Siin on sulle lausa 12 põhjust, miks on kliendid meid eelistanud:

Traditsiooniline faktooringFactor Finance Lihtfaktooring
On oma sisult raha laenamineJAH on LAENEI ole LAEN
Arvest rahastatakse kohe70-80%100%
Raha laekub ühe korraga, mitte osade kaupa
Sobib ka alustavale ja väikeettevõtjale
Igakuised püsikulud puuduvad
Ostja krediidirisk võetakse üle
Lihtne ja läbipaistev hinnakujundus
Lubatud ka väikesed arved (alates 150€)
Võimalik ka üksikud arved (üks arve aastas)
Mugav ja kiire tööprotsess
Pole varjatud kulusid
Minu kapitalitootluse suhtarv paraneb

Faktooring ja arvete faktooring

Faktooring ja arvete faktooring

Faktooring


Faktooring on lahendus ühele olulisemale probleemile äris, milleks on optimeerimine. Kuna ressursid on limiteeritud, on tõeline väljakutse alati see, kuidas minimaalsete vahenditega maksimaalseid tulemusi saavutada. Laekumata müügiarved on tihtipeale märkimisväärne osa ettevõtte bilanssist, kuid kuna seda raha reaalsuses veel ettevõtte kassas ei ole, ei ole seda võimalik ka lisakasumi tootmiseks kasutada. See aga on ettevõtte jaoks kasutamata võimalus.

Faktooring on teenus, mis toob kokku veel maksmata müügiarved ning vajaduse kohese rahastuse järgi. Tihti aetakse lihtfaktooring ja traditsiooniline faktooring segamini. Kuigi faktooringu teenus on tihtipeale pakutud ka erinevate pankade poolt, on see ometi on üsna erinev sellest, mida meie Factor Finance’s pakume. Üks peamine erinevus neil on see, et lihtfaktooring erinevalt traditsioonilisest faktooringust ei ole laen, ehk Teie ettevõtte bilanssi ei jää laenukohustust. Lihtsamalt seletades tähendab see seda, et meie Factor Finance’s ostame ettevõtte arve koos selle krediidiriskiga ära, tänu millele Teie saate enda ettevõte kassasse raha kätte juba samal päeval.

Faktooring on hea võimalus, kuidas panna enda välja teenitud raha enda heaks tööle koheselt peale arve esitamist. Kui tavaliselt on arve tähtajad kuni 90 päeva ning võib ka juhtuda, et arve maksmisega venitatakse veelgi, siis faktooring teenust kasutades seda muret ei ole. Seda enam, et äris, kui äärmiselt dünaamilises ja kiiresti liikuvad valdkonnas, tuleb head võimalust kohates koheselt sellest haarata ning likviidsuse probleemide korral võib ettevõte lihtsalt heast võimalusest ilma jääda.

Faktooring teenus tuleb kasuks igas suuruses ja valdkonnas töötavale ettevõttele. Väikestes ettevõtetes on on kindla kliendibaasi ja turupositsiooni välja töötamiseks kliendi usaldus ja likviidsus üks olulisimaid asju, samal aga kui keskmise suurusega ettevõtted peavad arvestama ka uute riskidega, mida antud teenus paljuski vähendab. Kuna suurtemates ettevõtetes ulatuvad arved tihtipeale ka suurtesse summadesse, on ka seal raha võimalikult kiire kättesaamine ettevõtte arenguks kriitilise tähtsusega. Lisaks on see suurepärane võimalus ka ettevõtetele, kelle tegevus on rohkem hooajaline ning kes näevad tihedamaid ja suuremaid tehinguid peamiselt kindlal ajal aastas, kuna seda enam on oluline, et sel perioodil likviidsus säiliks vaatamata paljudele tehingutele.

Arvete faktooring


Arvete faktooring on hea võimalus ka ettevõtjatele, kes otsivad rohkem turvalisust. Aeg-ajalt võib tekkida küsimus või mure – mis siis, kui arvet üldse ära ei maksta? See on üks koht, kus saame Factor Finance meeskonnaga appi tulla ning öelda, et arvete faktooring teenust kasutades ei pea Teie maksmata arvete pärast muretsema. Teie saate enda ettevõtte kassasse raha kätte samal päeval ja saavutate ettevõttes vajaliku likviidsuse ning kui ostja õigeks ajaks arvet ei tasu, tegeleme meie sellega ise edasi. Siin kohal tuleb aga mainida, et me rahastame ainult arveid, mille maksetähtaeg ei ole veel saabunud.

Arvete faktooring ei ole ainult teoorias suurepärane lahendus äri tegemiseks, vaid on lihtne ja mugav ka praktikas. Selle olulisust silmas pidades on meie üks põhimõtetest ja väärtustest teenuse tegemine kliendi jaoks võimalikult mugavaks ja kasutajasõbralikuks. Just seetõttu on võimalik meie kodulehel ettevõtetel saata enda klientidele arveid kiiresti ja käepäraselt. Meie jaoks on oluline olla võimalikult läbipaistev ja paindlik, tulles igas võinalikult olukorras kliendi soovidele ja ootustele vastu. Just seetõttu on meil lihtne ja läbipaistev hinnakujundus ilma varjatud kuludeta. Me saame aru, et ettevõtluses on tihti palju ettearvamatut ning ei ole võimalik paljusid asju ette näha, mistõttu puuduvad meil püsikulud ning pakume arvete faktooring võimalust ka üksikutele arvetele aastas. Kuna eriti alustavatel ettevõtetel ei pruugi veel olla kuigi suuri arveid, oleme me valmis appi tulema ka väiksemate arvetega (alates 50-150€). Sama oluline võib see olla kindlates valdkondades, kus väiksemate summadega ja tihedamad arved on tavaline.

Kui leiate, et ka Teie äri võiks tänu arvete faktooring teenusele lihtsam olla ja veel kiiremini areneda, siis võtke meiega julgelt ühendust! Meie spetsialist on hea meelega valmis Teile pakkuma tasuta konsultatsiooni, kus koos leiame kõigile Teie küsimustele lahendused!